• מבחר ספות במחיר השקה
 • טקסט דוגמה
 • דגמי פרימיום
  TV-290
  TV-280
 • חדש הגיע סלון מהמם בואו להכיר מחיר השקה
  דגם חדש הגיע
  מחיר השקה מיוחד
 • הם חזרו למלאי במגוון צבעים
  TV-115
  TV-124
 • הנמכרים ביותר בישראל
  TV-124
יריד מכירות מיוחד עכשיו באתר ! 
ספות ממש מפנקות עכשיו בסייל
25% הנחה
רחב מאוד
25% הנחה
רחב מאוד
32% הנחה
רחב מאוד
32% הנחה
רחב מאוד
37% הנחה
שיא הנוחות
54% הנחה
רחב מאוד
אזל המלאי
חדש מחלקת תצוגה OUTLET - מוצר מתצוגה עד 55% הנחה
64% הנחה
דגם פרימיום
56% הנחה
דגם קלאסי
35% הנחה
הנמכר ביותר
66% הנחה
עיצוב מודרני

990.00

2,890.00
הכל זמין לאספקה מיידית - הגיעו כל הדגמים
מוצר משתלם
הנחה גדולה
40% הנחה

1,290.00

2,150.00
ספות - הרכיבו סלון
25% הנחה
רחב מאוד
25% הנחה
רחב מאוד
32% הנחה
רחב מאוד
32% הנחה
רחב מאוד
37% הנחה
שיא הנוחות
54% הנחה
רחב מאוד
אזל המלאי
כורסאות עיסוי חלומיות , מכל הרמות
לא נמצאו פריטים
המקום בו אנו מרגישים הכי בטוחים והכי רצויים, הוא הבית שלנו. המקום אליו אנו מגיעים אחרי יום ארוך של עבודה, המקום בו אנו פותחים כל בוקר, ישנים, אוכלים, משחקים, צוחקים, נהנים ומעבירים זמן עם המשפחה.
בשל כך, אין פלא שכל אחד מאיתנו רוצה להפוך את הבית למקום הנוח ביותר, כאשר אין כמו מוצרי הריהוט של חברת IREST, שלוקחת את כל נושא הנוחות צעד אחד קדימה.
חברת IREST היא אחת מחברות הריהוט המתקדמות ביותר בעולם, כאשר עם השנים רהיטי החברה צברו לעצמם שם בין - לאומי בכל הנוגע לאיכות ונוחות.
המוטו המרכזי של החברה הוא לספק למגוון רחב של לקוחות אלפי רהיטים מידי חודש, תוך שמירה על איכות גבוהה, שירות זמין ואדיב, ומחירים נמוכים והוגנים.
מאחר שרהיט הוא אינו פריט אותו רוכשים כל שבוע או חודש, חשוב לבחון כי לרהיט אותו אתם רוכשים קיימת אחריות. כך, אם חלילה יארע משהו לרהיט, תוכלו לקבל שירות תיקונים שיאפשר לכם ליהנות מהרהיט כהלכה.
גם בתחום האחריות חברת IREST מיתגה את עצמה כחברה מובילה ביותר, כאשר היא מעניקה לא פחות משתי שנות אחריות עד הבית ללקוחותיה.
הודות לכך, כאשר אנו רוכשים את אחד מהרהיטים המובחרים והאיכותיים של IREST, אנו מקבלים ערובה לכך כי גם אם תתרחש תקלה ברהיט, קיימת לנו אחריות של שנתיים.
הרהיטים של IREST, אשר מעוצבים באמצעות מעצבים של החברה, ומהונדסים כך שהם יעניקו לכל רוכש את תחושת הנוחות בה הוא חפץ, מיוצרים במפעלים בארצות הברית, מגיעים לארץ, ומאוחסנים במחסנים ייעודיים.
משם, מופצים רהיטי החברה לערים שונות ברחבי הארץ - במחירים מנצחים ובזמן קצר. כך, הרהיט מגיע למעשה מהמפעל ישירות לביתו של הלקוח - הוא לא נתקע בחנויות כאלו ואחרות או במוצרי תצוגה, אלא מהמחסן מגיע ישירות לביתו של הלקוח.
שימו לב - הרהיט צפוי להגיע לביתכם - לא משנה היכן אתם גרים בארץ - תוך חמישה ימים בלבד.
x

#{title}

#{text}

#{price}