• מבחר ספות במחיר השקה
 • טקסט דוגמה
 • דגמי פרימיום
  TV-290
  TV-280
 • חדש הגיע סלון מהמם בואו להכיר מחיר השקה
  דגם חדש הגיע
  מחיר השקה מיוחד
 • הם חזרו למלאי במגוון צבעים
  TV-115
  TV-124
 • הנמכרים ביותר בישראל
  TV-124
חברת IREST - מה הקונספט שלנו
 
בלי ספק, הדבר שהכי חשוב לכמעט כל אחד מאיתנו הוא הבית שלנו. המקום בו אנחנו מרגישים הכי בטוחים, רגועים ונינוחים. כולנו רוצים שהבית שלנו יהיה הכי נוח שאפשר עבורנו, וחברת IREST לוקחת את הנוחות של הבית שלנו מאוד ברצינות. 
 
חברת IREST היא חברה אמריקאית שמייצרת ריהוט ברמה הגבוהה ביותר עבורנו. כל מוצר שיוצא ממפעלי החברה הוא מוצר שעבר תהליך ארוך ומחושב על מנת להתאים אותו בצורה הטובה ביותר עבורנו ועבור הבית והמשפחה שלנו.
 
 המוטו של חברת IREST הוא פשוט - להפיץ אלפי רהיטים בחודש, במחירים מנצחים כך שכולם מרוצים- גם מהאיכות, גם מהמחיר וגם מהשירות.
 
הכנת ועיצוב הרהיטים
כל דגמי הרהיטים של חברת IREST עוצבו במיוחד על ידי מעצבי החברה על מנת להתאים למגוון חללים ועיצובי פנים. הרהיטים הונדסו על מנת לתת את המענה האורטופדי השלם ביותר לכל בני המשפחה שלנו, ועומדים בתווי התקן המחמירים ביותר של איכות מוצרים ורהיטים.
 
הנדסת הנוחות של חברת IREST היא ללא ספק גאוות החברה- כל מוצר ומוצר מובטח שהוא יהיה נוח ברמה הגבוהה ביותר- בשביל הבית שלנו, ובשביל שנרגיש בו הכי בנוח שאנחנו יכולים.
 
מה קורה אחרי שהמוצרים מגיעים לארץ?
מוצרי החברה מגיעים לארץ היישר מהמפעל בארצות הברית, ומאוחסנים בצורה מסודרת בשורה של מחסנים לוגיסטיים ברחבי הארץ.
 
מאותם מחסנים, מוצרי החברה מופצים לכל רחבי ישראל, בזמן קצר ובמחיר מנצח. תוך חמישה ימים יגיע הרהיט הנבחר לכל מקום בארץ, ובאיכות בלתי מתפשרת ועם שירות אדיב.
 
על מה אנחנו משלמים?
משום שחברת IREST לא מבזבזת כספים יקרים על אולמות תצוגה, סוכני מכירות ושטח מיותר, היא מאפשרת לנו לקנות את פריטי הריהוט האיכותיים ביותר במחירים המשתלמים ביותר, מחירים שכמעט אף מתחרה לא תוכל לספק. הריהוט של IREST עומד בתקנות האיכות הגבוהות ביותר, ומאפשר לנו משום כך להנות מאחריות ארוכה על כל מוצר של IREST שאנחנו בוחרים לרכוש. 
 
מהמחסנים הלוגיסטיים מופצים אלפי רהיטים בכל חודש, ומגיעים אל אלפי משפחות מרוצות, שבמחיר מנצח ובתנאי תשלום נוחים במיוחד הפכו את הבית שלהן להרבה הרבה יותר נוח.
IREST - איכות לפני הכל
אתם מוזמנים לרכוש את מוצרי האיכות שלנו. אנחנו מבטיחים לכם - אתם לא תתאכזבו. אבל ראו הוזהרתם - קשה להתנתק מהרהיטים שלנו, ואתם תמצאו את עצמכם מבלים לצידם ועליהם שעות נוספות..
x

#{title}

#{text}

#{price}